Przygniecenie przez znak drogowy (tablica)

Odszkodowania za uszkodzenia ciała lub wywołania rozstroju zdrowia naprawienie szkody obejmuje wszelkie wynikłe z tego powodu koszty - koszty leczenia, utrata możliwości zarobkowania itp.

Moderatorzy: ekspert_dolnoslaskie, moderator, ekspert_mazowieckie, ekspert_wielkopolskie, ekspert_forum, ekspert_ogolnokrajowy, ekspert_slaskie

Przygniecenie przez znak drogowy (tablica)

Postprzez matrix » Cz cze 18, 2009 11:18 pm

Powracając z pracy miałem wypadek. Wywrócił się na mnie znak drogowy, straciłem przytomność. Ludzie mnie ocucili i podnieśli, pojechałem do domu, na drugi dzień udałem się na pogotowie ratunkowe z powodu ostrego bólu klatki piersiowej. Po licznych,późniejszych badaniach okazało się że powodem bólu jest m.innymi złamany kręgosłup, Th3 - Th5, do tej pory jestem na świadczeniu rehabilitacyjnym. Straciłem pracę.

Czy należy mi się odszkodowanie od Zarządu Dróg i Komunikacji we Wrocławiu i w jakiej wysokości??
matrix
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pn cze 15, 2009 10:10 pm

Re: Przygniecenie przez znak drogowy (tablica)

Postprzez ekspert_dolnoslaskie » Śr cze 24, 2009 11:40 pm

Należałoby ustalić jeszcze szczegóły - co było przyczyną przewrócenia etc. Generalnie wszystkow skazuje na odpowiedzialność zarządcy drogi. Przysługiwać będą wszystkie świadczenia cywilnoprawne- zadośćuczynienie (dokładne określenie wymagałoby sporządzenia opinii lekarzy z list biegłych - może być tutaj przedział 30-90 tys. zł., zwrot kosztów leczenia, utraconych zarobków, renta w przypadku zwiększenia się potrzeb lub niezdolności do pracy.
****************************************************
Ekspert w odszkodowaniach
Region działania: Dolnośląskie

Bezpośredni kontakt mailowy: ekspert_dolnoslaskie@eksperci-w-odszkodowaniach.pl

****************************************************
ekspert_dolnoslaskie
 
Posty: 97
Dołączył(a): So cze 13, 2009 10:15 pm


Powrót do Odszkodowania i szkody osobowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron